ممکن است شما والدین گرامی در خصوص آموزش ها و نحوه تغذیه و یا مواردی مانند دیر خوابیدن والدین سوالاتی داشته باشید که سعی کرده ایم در این بخش به صورت خلاصه به آنها پاسخ بدهیم. برای پاسخ به این سوالات بر روی لینک اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 1 .برخی از کودکان به خوردن برخی مواد غذایی که در برنامه چاشت گنجانده شده علاقه نشان نمی دهند، در چنین...

شهریه های ماهیانه مهد مهرآیین به گونه ای است که والدین میتوانند در قالب چند چک در طول سال تحصیلی هزینه های مهد را پرداخت نمایند. پس از اینکه ثبت نام آنلاین به صورت کامل انجام شد مهد به والدین گرامی اطلاع رسانی می کند تا برای پرداخت چک ها به مهد مراجعه نمایند.

نحوه واگذاری چک های شهریه

...

برای اینکه مدارک تکمیلی کودک خود را به مهد تحویل دهید دو راه وجود دارد. راه اول اینکه مدارک خود را بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام آنلاین به همراه کد رهگیری که از سایت دریافت نموده اید به صورت حضوری به مهد تحویل دهید و راه دوم اینکه میتوانید مدارک کودک خود را اسکن نموده و در حساب کاربری خود از طریق بخش تکمیل پرونده بارگزاری نمایید. راهنمای کامل...

ثبت نام کودکان در مهدکودک مهرآیین به صورت آنلاین انجام می شود. لذا هر ساله زمان شروع ثبت نام اطلاع رسانی می شود و والدین گرامی میتوانند با مراجعه به سایت مهرآیین نسبت به ثبت نام کودک خود به صورت آنلاین اقدام نمایند. برای مشاهده جزئیات و راهنمای ثبت نام بر روی لینک اطلاعات بشتر کلیک نمایید.

راهنمای ثبت نام در مهدکودک مهرآیین

...