راهنمای ثبت نام در سایت مهرآیین

بازدیدکننده محترم سایت یا والدین گرامی از توجهی که به مجموعه مهرآیین دارید بسیار سپاسگذاریم.

برای سهولت شما کاربران گرامی در زمینه همکاری و فعالیت در سایت مرکز رشد و شکوفایی کودکان مهرآیین روش های مختلفی برای عضویت در سایت پیش بینی شده است که در ادامه راهنمای عضویت با استفاده از هر یک از روش ها ذکر گردیده است.

عضویت با پیامک

روش شماره یک

در این روش شما با وارد نمودن شماره موبایل معتبر و دریافت کد تایید و سپس وارد نمودن کد دریافتی در سایت عضو سایت خواهید شد.

عضویت با ایمیل

روش شماره دو

در صورتی که آدرس ایمیل معتبر و در دسترس دارید میتوانید از این روش نیز برای عضویت در سایت استفاده نمایید

راهنمای قدم به قدم عضویت از طریق پیامک

  • صفحه ورود به سایت یا عضویت معمولا در زمانی که یک صفحه از سایت فقط برای اعضا قابل دسترس است و کاربران غیر عضو قصد ورود به آن صفحه را دارند نمایش داده می شود.
  • ولی در صورتی که تمایل دارید وارد صفحه ورود یا عضویت شوید همواره میتوانید با کلیک بر روی آیکن آدمک در بالای سایت وارد صفحه ورود یا عضویت از طریق پیامک شوید.
  • در این صفحه هم امکان ورود به سایت وجود دارد و هم امکان ثبت نام در سایت.
  • در این صفحه همانطور که در تصویر مشاهده می کنید میتوانید با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد سایت شوید.
  • در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید ابتدا باید با کلیک بر روی دکمه ثبت نام در پایین صفحه که در تصویر با کادر قرمز رنگ مشخص شده است وارد صفحه ثبت نام شوید.
مهرآیین
  • توجه داشته باشید در ثبت نام از این طریق داشتن آدرس ایمیل ضروری نیست ولی در مجموع توصیه می شود آدرس ایمیل خود را در زمان عضویت در سایت ثبت نمایید تا اطلاعیه ها و ارتباطات با شما سریعتر و ساده تر انجام شود.
  • وارد نمودن شماره موبایل معتبر و در دسترس برای عضویت در سایت از این طریق ضروری می باشد و پس از تکمیل فرم ثبت نام کد فعال سازی حساب کاربری به شماره موبایل شما پیامک خواهد شد.

نکته قابل توجه:
گاهی مواقع ممکن است پیامک حاوی کد فعال سازی بدستتان نرسد که ممکن است به دلیل وجود اختلال موقت در اپراتورهای تلفن همراه و موارد دیگری باشد که میتوانید پس از چند دقیقا مجدداً عملیات ثبت نام را انجام دهید یا از روش ثبت نام با ایمیل استفاده نمایید.

مهدکودک مهرآیین
مهدکودک مهرآیین
مهدکودک مهرآیین

راهنمای قدم به قدم عضویت از طریق ایمیل

هیچ تفاوتی بین روش های مختلف عضویت در سایت مهرآیین وجود ندارد. تنها دلیل وجود دو روش ذکر شده برای راحتی کاربرانی است که ایمیل ندارند و تمایل دارند در سایت ثبت نام نمایند. از این رو شما در صورت تمایل به عضویت در سایت مهرآیین از هر یک از روش های ذکر شده میتوانید برای ثبت نام در سایت استفاده نمایید.

  • مطابق تصویر فیلد های فرم ثبت نام را با اطلاعات معتبر تکمیل نموده و بر روی دکمه «ثبت نام» کلیک نمایید.
  • اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید میتوانید با کلیک بر روی دکمه «ورود» به صفحه ورود به سایت منتقل شده و با استفاده از اطلاعات کاربری خود به سایت لاگین نمایید.
  • توجه داشته باشید که نام کاربری را با حروف و اعداد انگلیسی تکمیل نمایید.

 

پس از تکمیل این فرم ثبت نام شما در سایت انجام و میتوانید وارد سایت شوید و به تمام بخش های تعریف شده برای اعضای سایت دسترسی داشته باشید

مهدکودک مهرآیین

مزایای عضویت در سایت

برای والدین

برای مربیان

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...
اعضای سایت مهرآیین

گروه های ارتباطی

تالارها و کلاس های مهرآیین

در برنامه های آموزشی مهرآیین شرکت کنید و فعالیت های کودک خود را در سایت ارسال نمایید