ما توریتور هستیم
جامعه آموزش آنلاین کشور

ما معتقدیم که همه باید این فرصت را داشته باشند که از طریق فناوری پیشرفت کنند و مهارت های فردا را توسعه دهند. با ارزیابی ها ، مسیرهای یادگیری و دوره های نویسندگی توسط کارشناسان صنعت.

5016+

۵۰۱۶+

دوره

جایزه

جایزه

مدال

15600+

۱۵۶۰۰+

دانشجو

#تیم تیم رهبری و مدرسان ما

مدیران ما به عنوان نمونه هدایت می شوند و هر روز ما را برای انجام کارهای بزرگ راهنمایی می کنند. یادگیری آنلاین روشی جدید برای اکتشاف ارائه می دهد.

#نظرات نظر دانشجویان درباره ما

نحوه پیش بینی و سازگاری با آخرین روندها و دیجیتال را کشف کنید

#اخبار خبرها و رویدادها

نحوه پیش بینی و سازگاری با آخرین روندها و دیجیتال را کشف کنید

https://mehraeen.org/author/jale_fouladi/

برگ ها با هم چه فرقی دارند؟

علوم مرحله اول مرورگر شما این فرمت ویدیو را پشتیبانی

https://mehraeen.org/author/jale_fouladi/

لوحه سوم و صحیح نویسی عدد۳

دست ورزی لوحه ی سوم مرورگر شما این فرمت ویدیو

تاریخچه مهرآیین

مرکز رشد و شکوفایی کودکان خردسال مهرآیین از سال ۱۳۷۰ با مجوز از اداره ی بهزیستی استان کرمان و با پذیرش ۳۰ کودک (یک سوم ظرفیت آن زمان خود)آغاز به کار کرد که این تعداد در پایان همان سال به بیش از ۵۰ نفر رسید.
با افزایش تعداد کودکان، تلاشمان بر ان بود علاوه بر به روز کردن امکانات و خدمات مان ، هرچه بیشتر به آموخته هایمان بیافزاییم.
در سال اول با کمک و یاری ۴ نفر مربی ، ۱ نفر کادر دفتری و ۱ نفر پرسنل خدماتی شروع به کار کردیم که این تعداد اکنون به۶۰ نفر شامل ۳۷ نفر مربی ثابت ، ۳ نفر معاون آموزشی ، ۸ نفر مربی فوق برنامه ، ۳ نفر کادر دفتری ، ۸ نفر پرسنل خدماتی و ۱ نفر نگهبان رسیده است. و بسیاری افراد دیگر که غیر مستقیم با مهرآئین همکاری میکنند.
مربیان شاغل در مهرآیین از بین کسانی که عاشقانه کار با کودکان را دوست دارند و در رشته های مرتبط تحصیل کرده و دوره های مختلف مربی گری را گذرانده اند ، انتخاب گردیده اند تا با استفاده از دانش ، تجربه و خلاقیت خود و امکانات موجود در مهد محیطی مناسب برای رشد و شکوفایی هرچه بهتر کودکان این مرز و بوم فراهم آید.
قدم هایمان را آهسته اما استوار برداشته و در این مسیر پر فراز و نشیب بسیار آموختیم تا به اینجا رسیدیم .
اکنون بعد از سه دهه به خود می بالیم که اعتماد و همراهی والدین عزیز از ابتدا تا اکنون همواره پشتیبان اصلی ما بوده و مسئولیت ما را دوچندان نموده است.
باشد که بتوانیم نام مهرآیین را همواره در اوج نگه داشته و در خور اعتماد و همراهی شما گرامیان باشیم.

درباره مهرآیین
ساختمان مهرآیین

ساختمان مهرآیین

در سال ۱۳۹۰ زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع در بلوار امام حسن ، جهت احداث ساختمان جدید مهدکودک خریداری شد.
از سال ۱۳۹۱ پروژه ساخت مهرایین با طراحی جناب آقای مهندس زراعت زاده و نظارت جناب آقای مهندس اسماعیلیان ، آغاز شد در طراحی ساخت این بنا از طرح های برجسته مهدکودک های داخلی و خارجی الهام گرفته شد.
ساختمان کنونی مهرآیین ، در مهر ماه سال ۱۳۹۳ با زیربنای ۱۶۵۰ متر مربع و در چهار طبقه ، آماده بهره برداری شد و با گذراندن تمامی تست های ایمنی ، گواهینامه ی ISO18001 که همان گواهی بهداشت و سلامت کودکان است ، را دریافت کرد.

لازم به ذکر است ، این ساختمان ضد زلزله و مقاوم بوده و دارای :
  • ۱۸کلاس بزرگ (هرکلاس دارای نور طبیعی و سرویس بهداشتی مخصوص کودکان)
  • سالن امفی تئاتر مجهز به سیستم کامل صوتی و تصویری
  • حیاط بزرگ دارای وسائل بازی مناسب ، کلبه چوبی ، باغچه شن بازی ، استخری کوچک و گلکاری های زیبا
  • ۳۵ دوربین مداربسته که کل فضای مهدکودک را پوشش می دهد
  • سیستم تهویه و سرمایشی و گرمایشی (گرمایش از کف) مناسب برای کودکان میباشد.

در تجهیز ساختمان مهرآئین ، از بهترین متریال و لوازم ، با نظارت بالا استفاده شده است، چراکه اعتقاد داریم ، محیط زیبا و مناسب در یادگیری و ایجاد حس خوب در افراد بسیار موثر است و هر زمان که احساس کردیم در مهدکودک چیزی برای بهتر شدن کارمان نیاز داریم از تهیه آن دریغ نکرده ایم.