مهدکودک مهرآیین

تلفن تماس: 03432150048

معرفی روانشناس مرکز مهرآیین و صحبت در مورد اضطراب جدایی

معرفی روانشناس مرکز مهرآیین و صحبت در مورد اضطراب جدایی

معرفی روانشناس مهدکودک مهرآیین

من به عنوان یک روانشناس کودک، خود را مترجم او می دانم. همزمانی که از او بسیار می آموزم، تلاش می کنم که لبخندها، اشک ها و رفتارهای او را به درستی درک و ترجمه کنم و با شما والدین عزیز به اشتراک بگذارم.
با “پی تی بانوم” بسیار موافق هستم که می گوید:”هیچ تصویری زیباتر از کودکان خندان، با برق شادی در چشمانشان نیست. هیچ موسیقی به شیرینی خنده های آنها نیست”.
امیدوارم که با همراهی یکدیگر بتوانیم این موسیقی دلپذیر را بیشتر و بیشتر بشنویم و لذت رشد فرزندانمان  را به نظاره بنشینیم.

اضطراب جدایی در کودکان

“مشکل” اضطراب جدایی از جمله مشکلات رایج دوران رشدی کودکان زیر ۷ سال است که گاهی اسباب نگرانی و ناراحتی والدین عزیز را فراهم می سازد  تا جاییکه شاید در ادامه فرستادن دلبندانشان به مهدکودک دچار تردید شوند.
همانطور که می دانید علاوه بر اینکه کودکان ما در مهدکودک آموزش های ضروری دوران پیش از دبستان را یاد می گیرند، مهارت های زندگی، مهارت های خودیاری، مهارت های اجتماعی و … را نیز در  کنار همسالان خود، تحت نظارت مربیان باتجربه، دلسوز و کارآزموده یاد خواهند گرفت و این امر در هیچ محیط دیگری میسر نیست و نخواهد بود.
پس از شما دعوت می کنم که با ما همراه باشید تا با همکاری یکدیگر  اضطراب جدایی کودکانمان را کاهش دهیم و تجربه حضورشان در مهدکودک و تجربه فرصت های رشدی را در این مکان غنی برایشان  آسان تر و لذت بخش تر سازیم.
روانشناس مجموعه: خانم دکتر شیرین علوی
آخرین نوشته های مهرآیین
آموزش های ویژه والدین و کودکان

کارگاه سبک های والدگری(مخصوص والدین)

کارگاه سبک های والدگری در اول و دوم آذر ماه 1401 کارگاهی با عنوان انواع سبکهای والدگری با حضور حدودا

آموزش های ویژه والدین و کودکان

مهارت همدلی در والدگری

مهارت همدلی در والدگری همدلی : دیدن دنیا از دریچه ی چشم طرف مقابل. تعریف همدلی با کلمات کار آسانی