مهدکودک مهرآیین

مهدکودک مهرآیین

معرفی کتاب “مهمان های وقت خواب”

معرفی کتاب “مهمان های وقت خواب”

مهمان های وقت خواب

این کتاب روایت داستانی از یک دختر کوچک است که از زمانی که برای خواب به اتاقش می‌رود با موجودات عجیبی مانند گرگ بنفش با کلاه بوقی، مار سفید با خال‌های ستاره‌ای و توپ سبز با دو تا چشم بزرگ و سیاه روبه‌رو می‌شود. و این اتفاق دقیقا وقتی می‌افتد که مادرش چراغ اتاق را خاموش می‌کند و به اتاق خودش می‌رود. کودک بعد از احساس ترس به اتاق مادرش می‌رود و مادرش به حرف‌هایش گوش می‌دهد و با او همدردی می‌کند، به او می‌گوید این‌ موجوات همان «مهمان‌های وقت خواب» نام دارند و او هم وقتی کودک بوده این مهمان‌ها را داشته است. کودک با شنیدن این حرف نه تنها آرام می‌شود و اضطراب و استرسش کاهش می‌یابد بلکه احساس نمی‌کند که دچار توهم یا بیماری ذهنی شده و سعی می‌کند برای این مسئله راه حل منطقی پیدا کند.

این کتاب به نویسندگی فرزانه رحمانی و تصویرگری مژگان سعیدیان از سوی بخش کودک و نوجوان انتشارات مبتکران “میچکا” برای کودکان بالای سه سال منتشر شده‌است.

آخرین نوشته های مهرآیین
معرفی کتاب

کتاب “فرزندپروری باکفایت”

توضیح کتاب “فرزندپروری باکفایت”: کتاب حاضر، طرح‌واره درمانی و تحقیقات معتبر در زمینه فرزند پروری را با تجربیات جان و

والدین گرامی

ضمن قدردانی از شما بابت اعتمادتان به مهرآئین و تمایل تان به ثبت نام فرزند خود در این مرکز ، نظر به اینکه تعداد زیادی از افراد فرم رزرو ثبت نام را پر نموده اند وما نیازمند فرصت کافی برای بررسی فرم ها می باشیم لذا به اطلاع می رساند که از روز پنجشنبه 25 فروردین ماه 1401 تا اطلاع ثانوی فرم از روی سایت برداشته و لیست رزرو بسته خواهد شد.
بدیهی است در صورت لزوم مجدداً فرم روی سایت قرار خواهد گرفت و اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.