مهدکودک مهرآیین

مهدکودک مهرآیین

پروژه لباس مشاغل

پروژه لباس مشاغل

پروژه مطالعه عمیق یک موضوع خاص است که کودکان به آن علاقه نشان داده و ارزش یادگیری را در دل خود دارد. همچنین قابلیت پرورش مهارت های مختلف از ویژگی های خاص پروژه است.

پروژه لباس مشاغل پروژه بسیار پربار و جالبی برای کودکان بود. پس از بازگشت از گردش های مرتبط با این پروژه ،ازقبیل مطب دندانپزشکی ،تولیدی دوخت انواع لباس مشاغل و…کودکان با وسایل و ابزار های مختلف آنچه را که مشاهده وآموخته بودند به تصویر می کشیدند.

در طول روندپروژه توجه کودکان به لباس های مشاغل مختلف بیشتر جلب شد، بطوریکه درباره لباس مخصوص شغل والدینشان ساعتها با هم صحبت می کردند‌ و ‌نکته جالب این بود که در بازی ها و نمایشهایشان نیز شاهد نقش آفرینی آنها در قالب مشاغل مختلف بودیم. بعضی از والدین نیز تجربیاتشان را با ما به اشتراک میگذاشتند .به طور مثال یک روز یکی از والدین به ما گفت که وقتی آقای تعمیرکار برای درست کردن یک وسیله به منزلشان آماده است ،یکدفعه دخترم به این نکته که چرا آقای تعمیرکار لباس مخصوص به شغلش رانپوشیده اشاره کرد،درصورتی که قبل از اجرای این پروژه به این موارد توجهی نداشت .بااجرای پروژه هاتوجه کودکان به دنیای اطرافشان جلب شده و باعث بالا رفتن اعتماد به نفس درکودکان می شود وکنجکاوی را نیز در آنها تقویت میکند.

تسهیلگران:

مهری زعیم باشی – راضیه امیرشکاری

 

پروژه لباس مشاغل

روشنک رشیدپور

روشنک رشیدپور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آخرین نوشته های مهرآیین
فعالیت های مهرآیین

پروژه دوربین

دوربین و کودکان (دوربین عکاسی) در طی پروژه‌های گذشته برای ثبت پروژه‌ها از دوربین عکاسی استفاده می‌کردیم. یکی از روزها

والدین گرامی 
ضمن قدردانی از شما بابت اعتمادتان به مهرآئین به استحضار می‌رساند امسال ثبت نام فرزندان در مهدکودک مهرآیین از طریق سایت انجام نمی‌شود.
بدیهی است در صورت نیاز طبق سنوات گذشته اطلاع‌رسانی انجام و فرم ثبت‌نام در سایت قرار خواهد گرفت.
توجه داشته باشید، ثبت نام در سایت به منزله ثبت نام در مهدکودک نیست، ولی شما به منظور بهره‌مندی از خدمات آنلاین مهدکودک مهرآیین میتوانید در سایت ثبت‌نام نمایید.
برای ثبت نام در فرزندان در مهدکودک از طریق مراجعه حضوری یا تماس با مهد اقدام نمایید.